Header Robin Akkerman

Buitenschilderen

De impressionisten zoals Monet en Sisley waren de eersten die hun atelier verlieten om in de buitenlucht onderwerpen vast te leggen. Voor Robin begon het 'buitenschilderen' in navolging van deze voorgangers en schilders uit de Leidse regio zoals Gijs Donker en Jurriaan van Hall. Eerst was er alleen het Noordwijks Schilderfestival gevolgd door buitenschilderen in Domburg (Domburgse Schilderweek) of Volendam (Hotel Spaander) en Egmond aan de Hoef nabij Bergen.

Het ideaal is om in één sessie een kleurrijk en levendig schilderij te maken. Behalve landschappen zijn ook dynamische onderwerpen zoals muziekoptredens en zelfs dans voor een kunstenaar zoals Robin mogelijk.

Behalve de atelierwerken zoals te bewonderen in de Galerie is Robin gedurende de helft van het jaar ook druk bezig met buitenschilderen.

Op de volgende pagina's weergaven van Robin Akkerman actief met buitenschilderen in verschillende plaatsen. Kies hieronder een afbeelding of links in het menu een optie.  

  • Go to gallery ->

    Volendam

  • Go to gallery ->

    Veere

  • Go to gallery ->

    Domburg

  • Go to gallery ->

    Warmond

  • Go to gallery ->

    Diversen

  • Go to gallery ->

    Oegstgeest

  • Go to gallery ->

    Bollenstreek

  • Go to gallery ->

    Mediterraan

  • Go to gallery ->

    Bourgondie

  • Go to gallery ->

    Loire 2009

  • Go to gallery ->

    Biennale Florence

  • Go to gallery ->

    Kees van Dongen dag